Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Co doliczyć do kosztów zespołu na wesele?


Niektórzy gdy wybierają zespół na wesele to zastanawiają się tylko nad tym ile kosztuje wesele w cenniku danego zespołu. Kontaktując się z Zespół Fiesta warto uwzględnić jeszcze inne elementy, które wpływają na to ile kosztuje zespół na wesele. Co prawda zwykle nie podniosą one znacznie ceny, jednak nawet niewielka różnica dla niektórych par może być mocno odczuwalna.

Co trzeba uwzględnić?
 

Głównie są to dwa elementy:

 

  • Dojazd. Jeżeli szuka się zespołu na wesele z bardziej odległych miejscowości, to taki zespol2666(40)dojazd może sporo kosztować. Większość zespołów jednak oferuje dojazd gratis do pewnych odległości.
  • Wyżywienie. Tutaj trzeba dogadać się z salą. Jednak z całą pewnością zespół musi mieć co jeść na weselu. Jest to bardzo istotny element i trzeba go uwzględnić w kosztach. Jednak w niektórych salach za obsługę wesela płaci się 50%, a czasem jest ona nawet je za darmo (chociaż to raczej rzadkość).
 

Dodatkowo czasem zespół na wesele chce by wynająć mu pokoje na noc. Jednak nie zdarza się to często i będzie miało miejsce raczej w przypadku zespołów z bardzo dużych odległości. Mimo to warto się o to zapytać zanim wpłaci się zaliczkę, żeby nie było potem niemiłego zaskoczenia.
 

Warto uwzględnić to wszystko, ponieważ może to znacznie podwyższyć to koszty związane z zespołem na wesele. Dlatego też wiele osób woli wybrać DJ-a, który sam w sobie jest tańszy, a dodatkowo mniej wydaje się na wyżywienie, ponieważ jest to tylko jedna osoba.
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!